طراحی سایت

تمامی مراحل طراحی سایت به دقت و مرحله به مرحله انجام می‌شود تا سایتی با رابط کاربری جذاب و همچنین سئویی و بهینه شده برای موتورهای جستجو داشته باشیم. ابتدا محصولات و شرکت شما را به درستی می‌شناسیم، سپس طرح اولیه ساده و وایرفریم از بیزینس شما ایجاد می‌کنیم. در مرحله بعدی یک طرح UI و تصویری از سایت شما تهیه خواهیم کرد. بعد از تائید این مراحل اقدام به کدنویسی و طراحی سایت شما می‌کنیم.

نمونه سایت‌های طراحی شده

نمونه اول

اتوخسروانی (وارداتی)

اتوخسروانی یک برند شناخته شده با سابقه 50 سال فعالیت در بازار خودروی کشور و بزرگترین فروشنده خصوصی خودروهای وارداتی در ایران است. آغاز همکاری با این برند از سال 1396 تا امروز بوده و هم اکنون تمام دیجیتال مارکتینگ این مجموعه با "تیم مارکتینگ بهاری" است.

مراحل طراحی این سایت را مشاهده می‌کنید.

1. طراحی وایرفریم

وایرفریم طراحی سایت

2. طراحی سایت

نمونه طراحی سایت

نمونه دوم

اتوخسروانی (چینی)

اتوخسروانی (خودروهای چینی ) برند دیگری از مجموعه این مجموعه خودرویی خانوادگی است که با 20 سابقه حضور در بازار ایران به عنوان بزرگترین فروشنده خودروهای چینی در ایران ( مدیران خودرو ) و دارای خدمات تعمیرگاهی گریدA برای تعمیر خودروهای چینی است. همکاری با این برند این برند از سال 1398 تا امروز بوده و هم اکنون تمام دیجیتال مارکتینگ این مجموعه با "تیم مارکتینگ بهاری" است.

مراحل طراحی این سایت را مشاهده می‌کنید.

1. طراحی وایرفریم

وایرفریم سایت

2. طراحی سایت

طراحی سایت

نمونه سوم

پین‌ورک

پین‌ورک یک استارت‌آپ و پلتفرم دانش‌بنیان در حوزه خدمات آنلاین است که طراحی و فرانت‌اند سایت بر عهده تیم مارکتینگ بهاری بوده است. همچنین اینستاگرام، تبلیغات گوگل و سئوی این مجموعه نیز به صورت کامل توسط تیم ما انجام شد.

مراحل طراحی این سایت را مشاهده می‌کنید.

طراحی سایت

برای دریافت مشاوره رایگان و تعرفه‌ی ارائه خدمات تماس بگیرید.

آگاهی از تعرفه و فرآیند همکاری

مراحل اجرای طراحی سایت

گام اول: شناخت محصول

در ابتدا جلساتی با مدیران و افراد آگاه در مجموعه شما خواهیم داشت تا دقیقا ما هم به میزان خودتان از محصولات و بیزینس شما شناخت پیدا کنیم تا در طراحی‌ها و دسته‌بندی‌های محصولات و ساختار لینک سایت، به بهترین شکل عمل کنیم.

گام دوم: وایرفریم

با توجه به شناخت حاصل شده، یک وایر فریم در نرم افزار فیگما (Figma) از سایت تهیه می‌شود مانند نمونه‌های بالا که ساختار سایت و جانمایی سکشن‌ها و کامپوننت‌های سایت را شامل می‌شود.

گام سوم: طراحی UI/UX

طراحی رابط کاربری و اینترفیس سایت با اساس وایرفریم در ادوب‌ایکس‌دی (Adobe xd) و یا فیگما (Figma). در صورت موافقت شما، سایت براساس این فایل و دقیقا به همین شکل طراحی خواهد شد.

گام چهارم: طراحی سایت

سایت در موعد مقرر و طبق زمانبندی کدنویسی و اجرا می‌شود و 6 ماه پشتیبانی رایگان خواهید داشت. در صورت بروز هرگونه مشکل، تیم فنی ما رفع خواهند کرد.

سایر خدمات تیم مارکتینگ بهاری

01.

سئو و بهینه‌سازی

یکی از ارزان ترین کانال های بازاریابی و جذب مشتری را از دست ندهید. اکثرا پیش از آنکه محصولی را بخرند، آن را سرچ می کنند!

02.

اینستاگرام مارکتینگ

یکی از ارزان ترین کانال های بازاریابی برای برندسازی و تعامل با مخاطبین را از دست ندهید. در شبکه های اجتماعی دلیلی بیشتر از معامله، به کاربر می دهیم تا با ما تعامل کند.

03.

تبلیغات گوگل

تبلیغات در سرچ گوگل برای افزایش فروش در اسرع وقت. در تبلیغات گوگل هزینه دستیابی و سود حاصل از هر مشتری کاملا مشخص است.

اسکرول به بالا