سئو و بهینه سازی سایت

یکی از ارزان ترین کانال های بازاریابی و جذب مشتری را از دست ندهید! خیلی از افراد پیش از آنکه محصولی را بخرند، آن را سرچ می‌کنند. برای بسیاری از حوزه های کسب و کار بویژه محصولات تخصصی و صنعتی بهترین و ارزان ترین کانال بازاریابی سئو است. مخاطب شما بر حسب نیاز واقعی، کلمه ای را جستجو می‌کند پس به احتمال بالا مشتری شما خواهد شد. اگر بتوانید رتبه های برتر گوگل را کسب کنیم، یک منبع درآمد بلند مدت را خواهیم داشت.

نمونه پروژه‌های سئو

نمونه اول

بهینه سازی سایت اتوخسروانی (وارداتی)

تمرکز این سایت روی "خرید و فروش اقساطی خودرو" برای تمامی خودروهای غیرچینی و غیر ایرانی است. از فروردین 1400 وارد رقابت "قیمت" و "خرید" و "فروش" خودرو شده است. اتوخسروانی پرفروش ترین و شناخته شده برند فعال در بازار خرید و فروش خودروی کشور و دارای 50 سال سابقه فعالیت در بازار خودروی کشور است. آغاز همکاری با این برند از سال 1396 تا امروز بوده و هم اکنون تمام دیجیتال مارکتینگ این مجموعه با "تیم مارکتینگ بهاری" است.

سئو اتوخسروانی

به دلیل محرمانگی و حفظ اطلاعات خصوصی این برند از نمایش دقیق معذوریم.

میزان ورودی این سایت بر روی کلمات کلیدی هدف حدود 3000% رشد داشته است ( معادل 30 برابر) و هم اکنون در حال برنامه ریزی و رقابت در حوزه‌های بسیار پرقابت است.

نمونه دوم

بهینه سازی سایت اتوخسروانی (چینی)

تمرکز این سایت روی "خرید فروش خودرو" با تارگت کردن خودروهای چینی است. یکی دیگر از برندهای این مجموعه خانوادگی با نام خسروانی (خودروهای چینی) در بازار خودروی کشور با تمرکز بر خودروهای چینی در حال فعالیت است. این برند با 20 سابقه حضور در بازار ایران به عنوان بزرگترین فروشنده خودروهای چینی (مدیران خودرو) و دارای خدمات تعمیرگاهی گریدA برای تعمیر خودروهای چینی است. همکاری با این برند این برند از سال 1398 تا امروز بوده و هم اکنون تمام دیجیتال مارکتینگ این مجموعه با "تیم مارکتینگ بهاری" است.

سئو خسروانی

به دلیل محرمانگی و حفظ اطلاعات خصوصی این برند از نمایش دقیق معذوریم.

میزان ورودی این سایت بر روی کلمات کلیدی هدف حدود 1000% رشد داشته است ( معادل 10 برابر) و هم اکنون در حال برنامه ریزی و رقابت در حوزه‌های بسیار پرقابت است.

نمونه سوم

بهینه سازی سایت پین‌ورک

تمرکز این مجموعه روی خدمات داخل منزل مانند نظافت منزل، خدمات برقکاری در محل و... است. ما تجربه همکاری با استارت‌آپ‌ها و پلتفرم دانش‌بنیان در حوزه خدمات آنلاین را نیز داریم. پین ورک به عنوان یکی از بهترین استارت آپ‌های خدمات منزل است که در حوزه های بسیار متفاوتی در حال رقابت گردن است. هم اکنون اینستاگرام، تبلیغات گوگل و سئوی این مجموعه نیز به صورت کامل توسط ما انجام شد.

سئو اتوخسروانی

به دلیل محرمانگی و حفظ اطلاعات خصوصی این برند از نمایش دقیق معذوریم.

نمونه چهارم

بهینه سازی سایت اتوشناس

تمرکز این سایت روی "کارشناسی خودرو" و "تعمیرگاه" و "دیتیلینگ و کاور بدنه" است. تمامی کلمات مرتبط و حاشیه ای همراه با برند و مدل خودرو برای این مجموعه تارگت شده اند. شروع سئوی این سایت از فروردین 1400 بوده است.

به دلیل محرمانگی و حفظ اطلاعات خصوصی این برند از نمایش دقیق معذوریم.

میزان ورودی این سایت بر روی کلمات کلیدی هدف حدود 1000% رشد داشته است ( معادل 10 برابر) و هم اکنون در حال برنامه ریزی و رقابت در حوزه‌های بسیار پرقابت است.

برای دریافت مشاوره رایگان و تعرفه‌ی ارائه خدمات تماس بگیرید.

آگاهی از تعرفه و فرآیند همکاری

مراحل اجرای بهینه سازی سایت (SEO)

گام اول: شناخت شما و محصولتان

در ابتدا جلساتی با مدیران و افراد آگاه در مجموعه شما خواهیم داشت تا دقیقا ما هم به میزان خودتان از محصولات و بیزینس شما شناخت پیدا کنیم تا بتوانیم مرتبط‌ترین مشتریان را وارد سایت شما کنیم.

گام دوم: کلمات کلیدی

بهترین کلمات کلیدی که منجر به فروش محصول و بهترین کلمات که منجر به افزایش ورودی (وبلاگی) خواهند شد را شناسایی کرده و با تائید شما وارد رقابت برای کسب جایگاه می‌شویم.

گام سوم: سئوی تکنیکال و داخلی (آن‌پیج)

متناسب با استراتژی سئو، صفحات موردنیاز را با دقت می‌سازیم و با رعایت تمام اصول تکنیکال سایتی سبک و خوانا برای موتورهای جستجو ایجاد می‌کنیم.

گام چهارم: سئوی خارجی (آوپیج)

به کمک لینک سازی و رپورتاژ تلاش می‌کنیم با رعایت دقت و احتیاط، اعتبار دامنه شما نزد گوگل افزایش دهیم و کمپین‌های رپورتاژ هم با هدف سئو و هم با هدف افزایش فروش اجرا می‌کنیم.

سایر خدمات تیم مارکتینگ بهاری

01.

طراحی سایت

طراحی یک سایت کاربرپسند و رعایت تمام موارد اصولی در طراحی و سئو همراه 6 ماه پشتیبانی رایگان:) خود را از حضور فعال در بازار آینده محروم نکنید!

02.

اینستاگرام مارکتینگ

یکی از ارزان ترین کانال های بازاریابی برای برندسازی و تعامل با مخاطبین را از دست ندهید. در شبکه های اجتماعی دلیلی بیشتر از معامله، به کاربر می دهیم تا با ما تعامل کند.

03.

تبلیغات گوگل

تبلیغات در سرچ گوگل برای افزایش فروش در اسرع وقت. در تبلیغات گوگل هزینه دستیابی و سود حاصل از هر مشتری کاملا مشخص است.

اسکرول به بالا