مدیریت و تولیدمحتوای اینستاگرام

یکی از ارزان ترین کانال های بازاریابی برای برندسازی و تعامل با مخاطبین را از دست ندهید. در شبکه های اجتماعی دلیلی بیشتر از فروش، به کاربر می‌دهیم تا با ما تعامل کند و رابطه خود را عمیق‌تر می‌کنیم. از طریق اینستاگرام نشان می‌دهیم، برندی فعال و پاسخگو هستیم و به نیازهایشان توجه داریم. اطلاعات زیادی در اختیارشان می‌گذاریم حتی اگر مشتری ما نبودند. از طریق شبکه های اجتماعی و تولید محتوای مناسب به راحتی می توانیم وایرال شویم و با کم ترین هزینه فرآیند برندسازی و شهرت خود را کامل کنیم.

نمونه رشدهای اینستاگرام

نمونه اول

همکاری با این برند از سال 1396 تا امروز بوده است. زمانی که پیج تحت مدیریت ما قرار گرفت، 14کا فالوئر (همراه با 10کا فیک) بود و هم اکنون حدود 94 کا فالوئر واقعی و مربتط دارد. محتواهای داخل پیج تماما تولید تیم ما بوده است و مدیریت و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی توسط تیم ما اجرا می‌شود. و هم اکنون تمام دیجیتال مارکتینگ این مجموعه با "تیم مارکتینگ بهاری" است.

اینستاگرام اتوخسروانی

به دلیل محرمانگی و حفظ اطلاعات خصوصی این برند از نمایش دقیق سایر اطلاعات معذوریم.

نمونه دوم

همکاری در زمینه اینستاگرام با این برند از شهریور 1399 آغاز شد و تا امروز (18فروردین 1400) بیش از 100% رشد را تجربه کرده است. تولید محتوا و مدیریت و اجرای کمپین‌ها تماما توسط تیم ما اجرا شده است. همچنین تمام فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ این مجمئعه با تیم ماست.

اینستاگرام خسروانی

به دلیل محرمانگی و حفظ اطلاعات خصوصی این برند از نمایش دقیق سایر اطلاعات معذوریم.

نمونه سوم

اینستاگرام پین ورک از ابتدای ایجاد تا امروز تماما توسط تیم ما مدیریت و رشد داده است. این مجموعه دارای دو پیج است که ( 100 کا و 60کا) که در زیر نمونه 60کایی را مشاهده می‌فرمائید. در برهه‌ای از زمان مدیرعامل این شرکت تصمیم به شرکت در کمپین‌های اینستاگرامی کرد و متاسفانه بعد از آن آسیب جدی‌ای به صفحه وارد شده به طوری که تا کنون مرتفع نشده است.

اینستاگرام پین ورک

به دلیل محرمانگی و حفظ اطلاعات خصوصی این برند از نمایش دقیق معذوریم.

نمونه چهارم

همکاری با این برند به مدت 2 ماه بود، کی طی این مدت این پیج از صفر تا 5کا رسید.

به دلیل محرمانگی و حفظ اطلاعات خصوصی این برند از نمایش دقیق سایر اطلاعات معذوریم.

نمونه پنجم

اینستاگرام این مجموعه از دی ماه 1399 با مدیریت و تولید محتوای تیم ما جانی دوباره گرفت. چند ماه پیش از حضور تیم ما تعدادی فالوئر فیک خریداری شده بود و همچنین بزرگترین مشکل این پیج "فالوئرهای روح" بسیار زیاد است که به دلیل چندین عدم فعالیت ایجاد شده بودند. زمان زیادی از ما گرفته شد تا بتوانیم پیج را به روال عادی بازگردانیم.

اینستاگرام کبیرموتور

به دلیل محرمانگی و حفظ اطلاعات خصوصی این برند از نمایش دقیق معذوریم.

برای دریافت مشاوره رایگان و تعرفه‌ی ارائه خدمات تماس بگیرید.

آگاهی از تعرفه و فرآیند همکاری

نمونه تولیدات پست و استوری

تعدادی از محتوای ویدئویی در قالب پست و استوری را در زیر مشاهده نمائید.

پست ویدئویی

فیلمبرداری و عکسبرداری

پست ویدئویی

محتوای خام آماده + موشن

پست ویدئویی

محتوای خام آماده

پست اسلایدی

استوری

فیلمبرداری و عکسبرداری

استوری

موشن گرافی

مراحل تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام

رشد پیج اینستاگرام

گام اول: شناخت شما و برندتان

در ابتدا جلساتی با مدیران و افراد آگاه در مجموعه شما خواهیم داشت تا دقیقا ما هم به میزان خودتان از محصولات و بیزینس شما شناخت پیدا کنیم تا بتوانیم کمپین‌هایی با بازدهی بالا و محتوایی مرتبط و دلخواه تولید کنیم.

گام دوم: برنامه‌ریزی

متناسب با نیاز و هدف شما از حضور در شبکه‌های اجتماعی، پلن تولید محتوا و تبلیغات طراحی می شود و گزارشات ماهانه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

گام سوم: اجرا و بازخورد

مهم ترین عامل رشد در شبکه های اجتماعی، اجرا و بازخورد است. ما به صورت ماهانه و با هر کمپینی که اجرا می‌کنیم، نتایج و بازخوردها را بررسی خواهیم کرد.

سایر خدمات تیم مارکتینگ بهاری

01.

طراحی سایت

طراحی یک سایت کاربرپسند و رعایت تمام موارد اصولی در طراحی و سئو همراه 6 ماه پشتیبانی رایگان:) خود را از حضور فعال در بازار آینده محروم نکنید!

02.

بهینه‌سازی و سئو

یکی از ارزان ترین کانال های بازاریابی و جذب مشتری را از دست ندهید. اکثرا پیش از آنکه محصولی را بخرند، آن را سرچ می کنند!

03.

تبلیغات گوگل

تبلیغات در سرچ گوگل برای افزایش فروش در اسرع وقت. در تبلیغات گوگل هزینه دستیابی و سود حاصل از هر مشتری کاملا مشخص است.

اسکرول به بالا