تبلیغات گوگل (Google Ads)

از طریق سرویس گوگل ادورز شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، روی کلمات کلیدی موردنظرتان، اولین نتیجه باشید. تبلیغات سرچ گوگل برای افزایش سریع و کوتاه مدت فروش گزینه مناسبی است. در تبلیغات گوگل هزینه دستیابی و سود حاصل از هر مشتری کاملا مشخص است. پرداخت هزینه شما به ازای هر کلیک است یعنی زمانی پول پرداخت می کنید، بازدید کننده‌ای وارد سایت شما شود. ما مخاطبی را جذب می کنیم که دقیقا کلمه ی سودآور موردنظر شما را سرچ می‌کند تا سریعا به فروش برسید. با امکانات و ابزارهای مناسبی که در اختیار دارید، به راحتی می‌توانید بودجه خود را در بهترین کلمات هزینه کنید.

مراحل اجرای کمپین‌های ادورز

گام اول: شناخت شما و محصولتان

در ابتدا جلساتی با مدیران و افراد آگاه در مجموعه شما خواهیم داشت تا دقیقا ما هم به میزان خودتان از محصولات و بیزینس شما شناخت پیدا کنیم تا بتوانیم مرتبط‌ترین مشتریان را وارد سایت شما کنیم.

گام دوم: کلمات کلیدی

بهترین کلمات کلیدی که منجر به فروش محصول و بهترین کلمات که منجر به افزایش فروش خواهند شد را شناسایی کرده و با تائید شما وارد رقابت برای کسب جایگاه می‌شویم.

گام سوم: طراحی کمپین

متناسب با استراتژی ادورز، صفحات موردنیاز را با دقت می‌سازیم و با رعایت تمام اصول بهینه‌سازی و ریتارگتینگ، کمپین و ادگروپ‌های مربوطه را اینجاد می‌کنیم.

گام چهارم: بهینه سازی کمپین

نتایج حاصل از کمپین را بررسی می‌کنیم و به بهینه‌سازی در جت افزایش تعداد ورودی همراه با کاهش هزینه، می‌پردازیم.

برای دریافت مشاوره رایگان و تعرفه‌ی ارائه خدمات تماس بگیرید.

آگاهی از تعرفه و فرآیند همکاری

سایر خدمات تیم مارکتینگ بهاری

01.

طراحی سایت

طراحی یک سایت کاربرپسند و رعایت تمام موارد اصولی در طراحی و سئو همراه 6 ماه پشتیبانی رایگان:) خود را از حضور فعال در بازار آینده محروم نکنید!

02.

بهینه‌سازی و سئو

یکی از ارزان ترین کانال های بازاریابی و جذب مشتری را از دست ندهید. اکثرا پیش از آنکه محصولی را بخرند، آن را سرچ می کنند!

03.

اینستاگرام مارکتینگ

یکی از ارزان ترین کانال های بازاریابی برای برندسازی و تعامل با مخاطبین را از دست ندهید. در شبکه های اجتماعی دلیلی بیشتر از معامله، به کاربر می دهیم تا با ما تعامل کند.

اسکرول به بالا