خدمات تیم ما

1
تعهد به سودآوری شما

تمامی کمپین ها و کانال‌های بازاریابی رصد می‌شوند تا بالاترین بازدهی را کسب کنیم. ارتباط ما با شما دائمی است تا از سودآوری شما مطمئن شویم.

2
تعهد به زمان

ما در تمامی همکاری‌هایمان، به زمان احترام می‌گذاریم. طبق زمانبندی و استراتژی تعیین شده، وظایف و تسک‌ها انجام خواهند شد. ما به زمان متعهد هستیم.

3
تعهد به مسئولیت پذیری

ما علاوه بر اینکه موفقیت هایمان را نشان می‌هیم، در صورت شکست، مسئولیت آن را می‌پذیریم. در صورت عدم تحقق اهداف، متعهد به پذیرش مسئولیت هستیم.

4
تعهد به شفافیت عملکرد

فراتر از قرارداد در کنارتان هستیم و در تمامی زمینه‌ها تجربیات خود را در اختیار شما می‌گذاریم. شما را آگاهی می‌کنیم زیرا ارزش کار ما شفاف‌تر خواهد شد.

خدمات تخصصی ما

1

طراحی سایت

طراحی تخصصی سایت حرفه‌ای و اختصاصی، سایت وردپرسی قالب آماده و سایت وردپرسی اختصاصی و تحویل طبق زمانبندی تعیین شده به شما با پشتیبانی 6 ماهه رایگان

با ورود به لینک زیر نمونه‌کارهای مرتبط با طراحی سایت را مشاهده کنید. تعرفه و قیمت طراحی سایت نیز در این صفحه آورده شده است.

2

سئو و بهینه‌سازی سایت

یکی از ارزان ترین کانال های بازاریابی و جذب مشتری را از دست ندهید. اکثرا پیش از آنکه محصولی را بخرند، آن را سرچ می کنند!

با ورود به لینک زیر نمونه‌کارهای مرتبط با بهینه سازی ما را مشاهده کنید. تعرفه و قیمت سئو و بهینه‌سازی سایت نیز در این صفحه آورده شده است.

3

اینستاگرام

یکی از ارزان ترین کانال های بازاریابی برای برندسازی و تعامل با مخاطبین را از دست ندهید. در شبکه های اجتماعی دلیلی بیشتر از معامله، به کاربر می دهیم تا با ما تعامل کند.

با ورود به لینک زیر نمونه‌کارهای مرتبط با اینستاگرام مشاهده کنید. تعرفه و قیمت اینستاگرام مارکتینگ نیز در این صفحه آورده شده است.

4

تبلیغات گوگل

اگر به دنبال افزایش سریع و کوتاه مدت فروش هستید، تبلیغات سرچ گوگل گزینه مناسبی است. در تبلیغات گوگل هزینه دستیابی و سود حاصل از هر مشتری کاملا مشخص است.

با ورود به لینک زیر نمونه‌کارهای مرتبط با تبلیغات گوگل ادورز را مشاهده کنید. تعرفه و قیمت تبلیغات در گوگل نیز در این صفحه آورده شده است.

مشتریان ما

اسکرول به بالا